Home page
Deutsch English
Občanské sdružení soukromých učitelů Litoměřice
Kalendář
Naše prostory
Palackého 730/1, Litoměřice
Naše prostory
Velká Dominikánská 10/23, Litoměřice
Naše prostory
Velká Dominikánská 10/23, Litoměřice

E-learning

Přímo pro Vás jsme připravili e-lerningovou podporu vyučovaných kurzů v prostřední vzdělávacího systému Moodle, který je široce využíván k výuce na vysokých i středních školách a ve firemních kurzech. Tento systém je uživatelsky přístupný a přehledný. Výukové prostředí budete mít k dispozici jak v průběhu kurzu, tak i po jeho ukončení a můžete ho využít z jakéhokoliv místa, které je připojeno k internetu.

E-lerningová část kurzu je určena pro samostudium, opakování znalostí a praktické procvičování dovedností. Online kurz je sestaven z jednotlivých kapitol, na závěr každé kapitoly je zadáno ověřovací cvičení s tím, že hotové zpracované dokumenty účastník kurzu elektronicky odevzdá. Na závěr kurzu je připraven souhrn ověřovacích testů. Tyto testy máte možnost provádět online a vypracované přílohy (soubory) přikládáte do prostředí Moodle pro lektora podle jeho pokynů.

Ke každému kurzu je vytvořeno vlastní prostředí, které je účastníkovy kurzu zpřístupněno – každý účastník dostává přístupové jméno a přístupové heslo do navštěvovaného kur­zu.


© Občanské sdružení soukromých učitelů Litoměřice (OSSU)
Palackého 730/1, 412 01 Litoměřice, tel.: 416 732 996 (sborovna školy), tel. a fax: 416 732 995 (ředitel a předseda OSSU), e-mail: ossu@skolaekonom.cz
Podací deník OSSU Přihlášení
Design by Bon Art Media
Tyto stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1280×1024px nebo vyšší