Kurzy

Vzdělávací centrum Litoměřice

Školení a kurzy

Naše centrum nabízí řadu školení a kurzů v rámci celoživotního vzdělávání.

Ekonomika a účetnictví

Rekvalifikační kurzy zaměřené na správu financí, hospodaření, cash flow, témata spojená i s daňovou a účetní problematikou, analýzy a další kurzy z oblasti ekonomiky.

Informační technologie

Rekvalifikační kurzy zaměřené na Informační technologie a aplikační programy pro osobní počítače. Kurzy programování pro začátečníky s profesionálními lektory.

Kurzy cizích jazyků

Jazykové kurzy pro jednotlivce, kurzy pro děti, malé skupiny i firmy. Poskytujeme kurzy angličtiny, němčiny a dalších jazyků a kurz češtiny pro cizince.

Praktické rekvalifikační kurzy zaměřené na Informační technologie. Mezinárodní testování ICDL Vám pomůže k efektivnímu využívání kancelářských aplikací (např. Excel, Word, Outlook). S námi se budete orientovat v e-Governmentu, Portálu občana (E-občanka, datová schránka) a jednoduše využívat umělou inteligenci – AI. Kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost.

Mezinárodní certifikát digitální gramotnosti ICDL

Jednotlivé moduly, nebo komplet balíček? Potřebujete se naučit hromadnou korespondenci ve Wordu? Umíte využít funkce „když, průměr, zaokrouhlit“ aj. v Excelu? Komplexní balíček školení v jednotlivých kancelářských aplikacích včetně testování na základě mezinárodních sylabů, jehož cílem je mezinárodně uznávaný certifikát. ICDL definuje vzdělávací obsah, který odráží aktuální potřeby trhu práce a běžného života jedince ve společnosti, a to zejména v oblasti přenositelných digitálních znalostí a dovedností, součástí je mezinárodní uznávaná metoda ověřování výsledků vzdělávání (tzv. ICDL zkoušky).

Veřejná správa online (e-Government, Portál občana, datová schránka)

Začněte využívat datovou schránku, komunikujte s úřady online. Neplaťte na CzechPoint za Výpis z rejstříků, vygenerujte si doklady  bezplatně sami. Praktický kurz Vám ukáže, jak založit a spravovat svoji datovou schránku, jak vyřizovat služby státu, včetně nastavení upozornění a zabezpečení.

Umělá inteligence (AI)

Chat GPT, Copilot, DeepL aj. Poznejte výhody AI. Víte, že AI Vám pomůže zpracovat text lépe než průměrný občan? Jak efektivně využívat technologie pro účely psaní, tvorbu obsahu apod.? V tomto kurzu se prakticky seznámíte s principy a možnostmi, které Vám pomohou zlepšit Vaše dovednosti a produktivitu při každodenní práci i v osobním životě.

Kurz na míru

Poskládáme Vám kurz dle Vašich požadavků, sdělte nám, co je Vašim cílem, a my Vám k němu pomůžeme.

Těšíme se na Vás.
Ing. Helena Kozlová, akreditovatý lektor a tester ICDL
Volejte +420 734 752 004 nebo pište h.kozlova@skolaekonom.cz

Skip to content